Malé spotřebiče

  • Zjistěte dobu své ovulace spolehlivě a přesně pomocí bazálního teploměru. Vysoce kvalitní a bezpečný teploměr s pružnou špičkou změří vaši bazální teplotu s přesností na 2 desetinná místa. Mějte své plodné dny pod kontrolou a využijte tak příležitosti, které vám dávají nejvyšší šance na otěhotnění.

    139 
  • Chcete se chránit před otěhotněním, ale hormonální antikoncepce není nic pro Vás? Přirozená antikoncepce v podobě ovulačního monitoru Cyclotest 2 Plus je ideálním řešením pro každou ženu. Cyclotest 2 plus vyhodnocuje průběh Vašeho menstruačního cyklu a ukazuje aktuální fázi. Označí dny, kdy se máte chránit, pokud chcete zamezit početí. Cyclotest 2 plus je antikoncepční pomůcka vhodná pro široký okruh žen, která řeší otázku antikoncepce bez velké investice a hlubších biologických znalostí. Přirozeně, bez vedlejších účinků a přesto spolehlivě.

    4449 
  • Chcete vědět přesně, kdy přichází Vaše plodné dny? Chytrý bazální teploměr iFertracker Vám pomůže snadněji otěhotnět. Bazální teplotu měří přes noc a vyhodnocuje ji automaticky, včetně upozornění na ovulaci. Naměřené údaje jsou posílány automaticky do vašeho tabletu nebo telefonu, kde jsou zpracovány a následně použity k vyhodnocení cyklu. Informace o blížící se ovulaci nebo menstruaci máte kdykoliv a ihned po ruce.

    4190 
X