Kosmetické pomůcky

 • Depilační pružina šetrně odstraní i ty nejjemnější nežádoucí chloupky na obličeji. Na rozdíl od depilačních pěn, krémů a vosků nedráždí ani citlivou pokožku a používat ji můžete každý den.

  49 
 • Derma váleček ETANI pomáhá vyhradit vrásky, drobné jizvy a zpevňuje pleť tím, že ji jemně masíruje mikroskopickými jehličkami. Tím se aktivní látky dostávají do hlubších vrstev pokožky, navíc se vstřebá větší množství sér a koncentrátů. Pravidelným používáním docílíte pevnější a pružnější pleti bez vrásek.

  399 
 • Derma váleček ETANI 0,5 mm s jehličkami z lékařské oceli pomáhá redukovat vrásky, strie a jizvy po akné. Touto procedurou nastartujete okamžitý proces hloubkové regenerace a obnovy tkáně. Pravidelným používáním docílíte pevnější a pružnější pleti bez vrásek, strií a atrofických jizviček po akné. Nebojte se ho vyzkoušet, na pleti uvidíte rozdíl již po několika týdnech. Tato kosmetická pomůcka je inspirována a ověřena procedurami v kosmetických salonech.

  399 
 • Sada pro rychlé omlazení pleti obsahuje kolagenový koncentrát, který vyplňuje vrásky a derma váleček, který zasahuje hlubší vrstvu pokožky, usnadňuje průnik aktivní látky tedy kolagenu do pleti a současně působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu. Omlazení pleti je tak rychlejší a viditelnější. Ideální řešení v boji proti stárnutí.

  1298 
 • Výhodná sada s produkty pro ještě účinnější hydrataci a omlazení pleti. Kyselina hyaluronová v silném koncentrátu a derma váleček pro její lepší zapravení do pokožky. Kyselina má schopnost vázat na sebe až tisícinásobek vody, viditelně vyhlazuje drobné vrásky. Doporučujeme především pro suchou, dehydratovou a povadlou pleť s vráskami. Dermaváleček s mikrojehličkami koncentrát lépe dostane do hlubokých vrstev pokožky obličeje a tím zefektivní vlastní proceduru s koncentrátem.

  999 
 • Hledáte opravdu účinnou zbraň proti pigmentovým skvrnám a vráskám? Pak vyzkoušejte naši sadu kosmetiky, která obsahuje derma váleček a balení masek Golden Time s kyselinou askorbovou. Derma váleček pro hloubkovou stimulaci kolagenních a elastinových vláken a masky na vybělení pigmentových skvrn a zklidnění pleti po ošetření derma válečkem. Navraťte pleti mladistvý vzhled a zpomalte stárnutí. Vaše pleť se opět rozzáří.

  699 
 • Trápí vás suchá pleť s vráskami? Vyzkoušejte kombinaci hydratačních masek s kyselinou hyaluronovou a dermaváleček. Dermaváleček účinně stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken v pleti a masky poté navracejí vlhkost, hloubkovou hydrataci a pružnost pleti. Kyselina hyaluronová navíc vypíná pleť a vyhlazuje vrásky. Látkové pleťové masky s kyselinou hyaluronovou zklidňují pleť po ošetření dermaválečkem. Navraťte pleti mladistvý vzhled a zpomalte stárnutí.  

  699 
 • Hledáte opravdu účinnou zbraň v boji proti prvním známkám stárnutí? Pak vyzkoušejte naši sadu kosmetiky, která obsahuje dermaváleček a balení kolagenových masek Golden Time. Dermaváleček pro hloubkovou stimulaci kolagenních a elastinových vláken a masky pro vyplnění vrásek.  Navraťte pleti mladistvý vzhled a zpomalte stárnutí. Kontury vašeho obličeje se zpevní, vrásky postupně mizí a pleť má opět zdravý mladistvý vzhled.

  699 
 • Hledáte opravdu účinnou zbraň v boji proti stárnoucí a ochabující pleti? Pak vyzkoušejte naši sadu kosmetiky, která obsahuje derma váleček a balení masek ETANI s komplexem kmenových buňek. Derma váleček pro hloubkovou stimulaci kolagenních a elastinových vláken a masky pro omlazení a regeneraci.  Navraťte pleti mladistvý vzhled a zpomalte stárnutí. Kontury vašeho obličeje se zpevní a získáte opět madistvý vzhled.

  799 
X